blog.simplehome.cz





Elegance italských koupelen

Category : Interier design Pro 21st, 2015

Moderního a elegantního vzhledu koupelny lze snadno dosáhnout s využitím správného příslušenství, jako jsou kolekce Vela nebo Rexa. Italská společnost Rexa design vytvořila tyto moderní kolekce z Korakrilu, což je materiální směs akrylátových pryskyřic a přírodních materiálů, díky kterým je dosaženo hladkých křivek.

Kolekce nabízí minimalistickou paletu barev, surové provedení nebo lakovanou povrchovou úpravu, která doslova volá po příjemných chvilkách.

moderni-koupelny-6Umyvadla jsou navržena v několika variantách. Především se jedná o taková, která můžete montovat na stěnu nebo na podlahu. Nechybí ani nezvykly tvary hrušky či pánve. Koordinovaná vana se pyšní organickým tvarem a může být zabudovaná nebo v pevném rámu. Vnější barevné možnosti jsou bílé, světle modré, modré, akvamarín, šedé, černé nebo hnědé.

 

Dokonce i sprchový kout se může pochlubit podobně vlnitými křivkami a vlnitým skleněným krytem v čiré nebo barevně tónované úpravě. Koupelny Vela jsou sice inspirovány kosmickými motivy, ale jsou rozhodně z tohoto světa.

Reklama:


moderni-koupelny-9Kamenné obklady do koupelny

 

 

Zdroje:

  • http://www.rexadesign.it/en/

 

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *