blog.simplehome.cz

Krásy přírodního dřeva

Category : Interier design Lis 11th, 2015

Dnešní uspěchaný svět si vyžaduje také vhodný odpočinek beze strachu, že váš klid kdokoliv naruší. Potřebujete pouze přírodní inspiraci z modré oblohy, hnědé země, mořské pěny, energii vám dodá fascinující žluto rudý západ slunce. Výzdoba spojená s přírodou vždy vychází z vaší fantazie a z vašich osobních preferencí. Stačí jen trochu nápadu a kreativity.

prirodni-koncept-1

Pokud jste doma delší dobu, ujistěte se, že jednotlivé místnosti splňují všechny předpoklady pro dokonalé vytápění. Myslete na své bydlení, které vyžaduje jistou péči. Pokud chcete mít interiér z přírodního dřeva, měli byste zvážit provedení a umístění architektonickýh prvků, jakou jsou stěny, podlahy, stropy, okna a dveře.Například příliš tmavé místnosti působí až depresivně, proto prosvětlete interiér některými zářivějšími barvami, jako je světle hnědá nebo žlutá. Dřevěné stěny lze také dozdobit vhodnými uměleckými artefakty, dřevěnými obklady, plastikami a obrazy.

prirodni-koncept-2 prirodni-koncept-3 prirodni-koncept-4 prirodni-koncept-5 prirodni-koncept-6

Pro dosažení ještě rustikálnějšího vzhledu a kontakt s přírodou použijte obrázky krajiny, volně žijících živočichů nebo dokonce džungle.

prirodni-koncept-7

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *